Lista zapisanych na 13 Bieg Swietego Urbana

L.p

Nazwisko

Imię

Klub/Miejscowość

Kat

info

1

Żuchowicz

Elzbieta

DĄBROWA NORDIC TEAM

K60

2

Żuchowicz

Robert

EKO TAKXI

M50

3

Wręczycki

Robert

O CO BIEGA W KALETACH

M40

4

Witczak

Adam

PYSKOWICE

M30

5

Ulfik

Karolina

PRĄDY

K20

6

Trzepizur

Dominik

NGB KŁOBUCK

M30

7

Tomaszewska

Izabela

WKB META LUBLINIEC

K50

8

Szymski

Marek

HOP DO PRZODU

M30

9

Szuta

Wiesław

NIEZRZESZONY

M50

10

Szrobarczyk

Małgorzata

OFIARY KAMIEŃCA

K50

11

Szałaciński

Grzegorz

GLIWICE

M50

12

Swoboda

Leszek

SOLARNIA

M40

13

Springwald

Paweł

LUBLINIEC

M60

14

Smużny

Łukasz

PREDATORS WAŁBRZYCH

M16

15

Skiba

Joanna

KOSZĘCIN

K20

16

Skiba

Marcin

KOSZĘCIN

M20

17

Rajczyk

Włodzimierz

LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO

M60

18

Ptasik

Mirosław

KOZIEGŁOWY

M50

19

Potempa

Wojciech

BORONÓW

M16

20

Plaza

Łukasz

BYTOM

M40

21

Piegza

Dawid

GREEN RUNNERS TEAM

M30

22

Pęcherski

Adam

GEKORUN

M40

23

Orawiec

Marcin

GREEN RUNNERS TEAM

M20

24

Olejnik

Rafał

MAFIA TEAM LUBLINIEC

M40

25

Nowak

Grzegorz

CZELADZ

M40

26

Niedbał

Adam

SIEWIERZ

M40

27

Mazur

Krzysztof

CZĘSTOCHOWA

M20

28

Mańka

Maria

STRZEBIŃ

K30

29

Maj

Witold

OLDBOYS TRUSKOLASY

M50

30

Magiera

Piotr

MYSZKÓW

M30

31

Macoch

Zbigniew

KRZEPICE

M70

32

Machera

Rafał

KONIECPOL

M20

33

Łebek

Ewelina

ŁEBKI

K20

34

Kubica

Agata

TARNOWSKIE GÓRY

K20

35

Kordziński

Kazimierz

MAFIA TEAM LUBLINIEC

M60

36

König

Olek

TARNOWSKIE GÓRY / LOTAJONCE MUZYKANTY ORKIESTRY KAMILIAŃSKIEJ

M30

37

Kita

Marian

KB STRZELEC

M50

38

Kalinowska

Justyna

KALETY

K40

39

Kalinowska

Jolanta

BIELSKO-BIAŁA

K50

40

Janeczek

Wiesław

KLUB BIEGACZA WARTA

M50

41

Hajda

Justyna

SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY

K20

42

Gutowski

Dariusz

NGB KŁOBUCK

M50

43

Gryboś

Piotr

KOSZĘCIN

M40

44

Grund

Marek

STRZEBIŃ

M30

45

Glanc

Jan

STRZEBIŃ

M50

46

Glanc

Jan

STRZEBIŃ

M50

47

Gaweł

Bogdan

ZABORZE

M60

48

Gajowski

Marcin

ETHOSENERGY POLAND S.A.

M30

49

Foksa

Marek

OSTRZESZESZÓW

M60

50

Fokczyński

Wojtek

WKB META LUBLINIEC

M16

51

Fokczyńska

Ewa

WKB META LUBLINIEC

K40

52

Fajer

Marek

MYSZKÓW

M60

53

Donigiewicz

Janusz

NORDIC WOLKING KRUSZYNA

M60

54

Dądela

Antoni

KRZEPICE

M60

55

Bryś

Anna

GEKORUN

K20

56

Bryła

Jarosław

LUBLINIEC

M30

57

Borek

Bogusław

KLUB BIEGACZA STRZELEC

M40

58

Barnuś

Damian

GREEN RUNNERS TEAM

M20